top of page
pngkey.com-tumblr-moon-png-1859303.png

Reálie 

(a iné informácie ktoré budeš potrebovať)

Sceleris city je mesto ležiace na brehu jazera Ontária. V našom príbehu sa provincia Ontário oddelila už dávnejšie od Kanady a je samostatným štátom, samozrejme s hlavným mestom Sceleris city.  Zvyšok sveta je samozrejme nedotknutý. 

Sceleris city sa stal drahokamom v očiach celého sveta vďaka pokroku v mnohých smeroch, od medicíny po energetiku, obrovské a vzácne univerzity tak aj po umenie ktorým to všetko začalo. 

Krásy ale sú aj v jeho okolí v dedinkach ktoré svojimi malebnými scenériami lákajú pokojné a romantické duše ktoré netúžia po veľkomeste. Vily, hotely, domečeky i penzióny, farmy a statky, na čo si jeden spomenie to v Ontáriu nájde. 

Preto sa stáva viac a viac zmesou ľudí z celého sveta ale nie len ľudí, no aj bytostí. Bytostí ktoré boli často len mýtmi a legendami, no čo na tom je pravda? Nie sú to len mýty a legendy, sú medzi nami a okolo nás. 

Krehká hranica ľudskej nevedomosti je medzi strachom a poznaním. A medzi nimi, polícia a lovci, či sobeckí výskumníci? 

Naopak, oproti nim, nebezpečné monštrá či len bytosti túžiace po porozumení a mieste v tomto svete. Či beštie túžiace odhaliť svetu horory ktoré môžu priniesť. 

I s tým dnes Sceleris city bojuje za oponou,

na čele so starostkou

M. Stones

Untitled-4.jpg
Lokacie.jpg
rasy.jpg
bottom of page